Brauciena grūtības pakāpe...

Viegli veicams

Šie braucieni piemēroti arī tiem, kas sevi neuzskata par „riteņbraucējiem”, bet kuriem patīk doma, ka atvaļinājumu varētu pavadīt aktīvi. Ceļi bez lieliem kalniem un stāviem kāpumiem.

Mērens

Piemērots tiem, kas jūtas komfortabli uz sava riteņa, brīvdienās to labprāt liek lietā un nebaidās no velo biksēm. Neiebilst pret nelieliem kalniem un sevis pārvarēšanu.

Izaicinošs

Piemērots aktīviem velobraucējiem, kas brīvo laiku mēģina pavadīt uz velo. Aktīvu braukšanu uzskata par lielisku treniņu, tomēr nemēģināsim sevi pārpūlēt – esam taču atvaļinājumā!

Vai esmu pietiekami labā formā, lai pievienotos braucienam?

Pārsvarā visi braucieni domāti vidējam sagatavotības līmenim, dienā veicot apmēram 40 - 60km. Ja uzskati sevi par aktīvu un Tev patīk atpūsties svaigā gaisā, tad esi pietiekami labā formā, lai mums pievienotos.

 

Vai mans velosipēds ir piemērots?

Ja uz sava velo jūties ērti, vari ar to pārvietoties gan pa asfaltu, gan zemes ceļiem, arī garākas distances Tev nesagadā grūtības, tad Tavs esošais velosipēds ir piemērots.Ja tomēr baidies ņemt līdz savējo, tad varam piedāvāt kādu no mūsu nomas velo.

Kā ģērbties velobrauciena laikā?

Nedomājiet, ka Jums jāizskatās pēc profesionāliem velobraucējiem, lai gan piemērots velo apģērbs lieti noderēs. Mūsu ieteiktais komplektiņš: velobikses (īsas vai garas, pieguļošas vai platas, galvenais ar "pamperu"), cimdi, saulesbrilles, ērti brīvā laika apavi, t-krekls, jaka ar garām rokām, vēja/lietus jaka.  Galvenais, lai Jūs jūtaties labi un ērti!

Vai nepieciešama ķivere?

Jā, ķivere ir nepieciešama Jūsu drošībai.

Vai mans velo braucot būs nokrauts ar mantām?

Nē, mantas starp viesnīcām tiks pārvadātas ar Velolove transportu. Jums būs jāved tikai personiskās mantas, kas nepieciešamas dienas aktivitātēm.

Cik liela būs ceļotāju grupa un ar ko kopā ceļosim?

Ceļojumi norisinās grupās līdz 16 personām. Esam pārliecināti, ka mūsu klienti ir vieni no foršākajiem, uzņēmīgākajiem, interesantākajiem un jautrākajiem cilvēkiem, kādus nācies sastapt. Vai tas būtu uzņēmuma vadītājs, grāmatvedis, ārsts, mūziķis vai students, mūs visus vieno vēlme pēc aktīvas un kvalitatīvas atpūtas - iepazīt izvēlēto galamērķi no cita skatu punkta. Nereti ceļojumam beidzoties ir grūti šķirties, tāpēc brauciena laikā izveidotie kontakti, atgriežoties mājās, pārtop draudzībās.

Jautā man!

 

 

 

 

 

 

 

Zane Drauga
GSM:      +371 29159232
E-pasts:   zane@velolove.lv
Skype:     zanitezvanite