Velosapnis Toskānā

12.09. - 19.09.2015

19.09. - 26.09.2015

Cena: 523 eur

 Itālijas „rozīnīte”

Tas ir viens no Itālijas skaistākajiem un mīļotākajiem reģioniem, kas ir pelnījis katru savu uzslavu un apbrīnu, ko esat dzirdējuši. Šeit tiešām debesis ir zilākas un zāle zaļāka, un, itāļi jums iemācīs, kā dzīvi iespējams dzīvot vēl labāk. Šis ir brauciens tiem, kam Itālija ir sirdī… Un mēs varēsim iemīlēties tajā arvien vairāk.
Daži tur dodas ķert saules starus, bet mums ir cits plāns. Piedzīvojums ar divriteņiem, lieliska kompānija, kalnu takas, gleznaini plašumi, gaismiņās mirdzošas viduslaiku pilsētas, sulīgu vīnogu dārzi un vīnu degustācijas vietējās ražotnēs.  
Toskāna ir maģiska, tās šarms apburs tavu prātu un tam nebūs iespējams pretoties, bet labākais veids kā tikt galā ar kārdinājumu ir ļauties tam. Tātad tu piedalies? :)

Programmā:

Chianti reģions – jau no seniem laikiem vīns Itālijā ir bijis kaislība. Mūsdienās tā ir neatņemama sastāvdaļa katrai itāļu ģimenes maltītei. Chianti ir viens no slavenākajiem Itālijas vīna reģioniem - osimies izpētīt, ko mums var piedāvāt Chianti reģiona vīnu meistari

Greve in Chianti – neliela pilsēta, kas tiek uzskatīti par vārtiem uz Chianti reģionu. Greve mazpilsētā viesosimies pie visslavenākā reģiona miesnieka Dario Checchini, lai jaukā atmosfērā miesnieka restorāniņā iepazītos ar Toskānas gaļas delikatesēm.

San Džiminjano –dēvēta par skaisto torņu pilsētu jeb kā saka amerikāņi „Viduslaiku Manhatana” Ar tās 14 dažādu augstumu torņiem, tā iekārtojusies kalna galā. Vecpilsētā būs iespējams doties pastaigā , lai iepazītos ar viduslaiku dzīvi Itālijā.

Certaldo – vecpilsēta, kurā savulaik strādājis rakstnieks Džovani Bokačo, kurš sarakstījis Dekameronu. Šeit vērts nogaršot slaveno sīpolu ievārījumu, kuru ēd kopā ar sieru.

Monteriggioni - šī viduslaiku cietokšņa pilsētiņa saglabājusies tā, it kā laiks nemaz neietu uz priekšu. Dzīve šeit rit pavisam rimti, kamēr pilsēta nebeidz skaisti gozēties kalna galā starp saules pielietajiem vīnogu laukiem.

UNESCO sarakstā iekļautā Sjēna ir otra lielākā Toskānas apgabala pilsēta aiz Florences 

Florence -renesanses pērle. Tās muzeji, pilis, baznīcas ir vieni no lielākajiem mākslas dārgumiem pasaulē.Florenci nevar neredzēt, esot Itālijā. Slavenā arhitektūras ģēnija Mikelandželo statuja Dāvids ir „must-see” pat tad, ja neesat mākslas cienītājs.Brauciena grūtības pakāpe: izaicinošš

Dienas kāpums metros: 500 - 1000 m

Bāzes pilsēta: Poggibonsi

Dalības maksa: EUR 523

 

Tajā iekļauts:

- Dzīvošana 7 naktis Hotel Villa SanGiorgio, div-,trīsvietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm;

- Velo noma 

- Transfērs Itālijā Florence (lidosta) – viesnīca - Florence (pilsēta).

- Velomaršruti 6 dienām;

- Grupas vadītājs;

UZMANĪBU! Ja ceļojumā brauc viens un mums neizdodas Tev sameklēt līdzbraucēju, piemaksa par vienvietīgo numuru 100 EUR.

 

Papildizdevumi:
- Ekonomiskās klases lidojums
Rīga – Florence – Rīga, reģistrētā bagāža; cena no 250 EUR;
Rīga - Milāna - Rīga no 100 EUR

- Ceļojuma apdrošināšana;

- Vīnu/olīveļļas degustācijas ~ 30 Eur;

- Ekskursija Florencē gida pavadībā 12 Eur (minimums 10 personas);

- Ēdienreizes, kas nav minētas programmā;

- Citi personiskie izdevumi;

 

Kā pieteikties:

- rezervēšanas brīdī: 150 Eur
- līdz 30.08.: pilna ceļojuma apmaksa

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Mūsu viesnīca Hotel Villa San Giorgio 3*

http://hotelvillasangiorgio.it/

Atrodas starp Sjēnu un Florenci, 3 km attālumā no Poggibonsi ciema. Sperot pirmos soļus pāri Villa San Giorgio slieksnim Jūs uzreiz ieskaus tipiskā Toskānas atmosfēra. Katrs numuriņš ir rūpīgi pielāgots viesu vēlmēm. Viesnīcas dārzā iespējams baudīt nesteidzīgus vakarus, apbrīnojot Chianti kalnu maģisko skaistumu. No rītiem un pēcpusdienās veldzēties viesnīcās baseinā. Katru rītu ēdamistabā mūs gaidīs garšīgas brokastis. Vakaros brīnišķigā atmosfērā, viesnīcas restorānā, iespējams baudīt vakariņas Toskānas gaumē. Ar viesnīcas personālu šo gadu laikā esam kļuvuši par draugiem un neskatoties uz to, ka 3 km garais ceļš uz viesnīcu neizbēgami mērojams augšup kalnā - tas noteikti ir to vērts!

Foto galerija

Jautā man!

 

 

 

 

 

 

 

Zane Drauga
GSM:      +371 29159232
E-pasts:   zane@velolove.lv
Skype:     zanitezvanite